Puti Restaurant

HİZMETLERİMİZ

Taşıma Yemek

Puti Yemekçilik, Müşterilerinin talepleri doğrultusunda, istenilen yere istenilen saatte (7/24) hazır yemek, tabldot sunumu ve yemek sonrası hizmetler vermektedir.
 
Puti Yemekçilik, en ileri teknoloji ile donatılmış ve Gıda Mühendislerinin kontrolü altındaki mutfağında müşteri beklentilerini dikkate alarak ürettiği yemekleri, müşterilerine zamanında sevk eder. 
 
Düzenli periyotlarda tedarikçilerinin denetimlerine giden Puti Yemekçilik, en iyi markalarla ve en güvenilir tedarikçilerle çalışmayı ilke edinmiştir. Tedarik edilen hammaddeler, uygun koşullar altındaki hijyenik depolarda muhafaza edilir ve üretime sunulur.
 
Yemekler uygun sıcaklık, süreler ve gramajlarda Gıda Mühendislerinin gözetimi altında profesyonel aşçılar tarafından üretilir.
Üretilen yemekler, sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla firmalara ulaştırılır.

Hizmetlerimiz

DAHA FAZLA

Tabldot Yemek

Sabit bir ücret karşılığında, genelde 4 çeşit yemekten oluşan sıcak yemek menüsüdür. İş yerlerinde, Düğünlerde, Cenazede, Nişan Yemeklerinde, Uygun görülen birçok alanda Tabldot Yemeği hizmeti sunulmaktadır.
Devamı

Yeniliklerden

HABERDAR OLUN!