Puti Restaurant

HİZMETLERİMİZ

Piknik Organizasyonları

Puti Yemekçilik, uzman kadrosu ve sahip olduğu tecrübelerle piknik organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür. Müşterilerinin beklentilerine uygun maliyeti ve kaliteyi bir arada sunan Puti Yemekçilik, müşterisinin isteğini anlayıp ona en uygun tarzda tekne seçeneğini sunmaktadır. Piknik organizasyonları, istediğiniz piknik alanında veya 1000 kişiye kadar farklı kapasitede yat ve restaurant tipi teknelerde yapılmaktadır. Puti Yemekçilik, yıllardır gerçekleştirdiği yüzlerce piknik organizasyonu ile işini profesyonel olarak  yerine getirmektedir. Hizmet tecrübemiz ve kalitenin pahalı olmayacağı en büyük inancımızdır.

Hizmetlerimiz

DAHA FAZLA

İftar Yemekleri

Puti Yemekçilik, resmi kurum ve kuruluşlarda, derneklerde veya şahıs olarak düzenleyeceğiniz toplu iftar davetlerinizde İftar Yemeği Hizmeti sunmaktadır.
Devamı

Kamu Yemek İhaleleri

Puti Yemekçilik olarak hastaneler, askeri tesisler, okullar ve tüm Kamu Kuruluşlarının yemek ihtiyaçlarının karşılanması konusunda deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Devamı

Cenaze / Mevlit Yemekleri

Acılı ve zor günlerinizde birde yemek derdi ile uğraşmayın. İstediğiniz menülerden oluşan Cenaze Yemeklerini biz hazırlayıp sunalım. Puti Yemekçilik sizlerin acılı günlerinizde de hizmetinizde.
Devamı

Düğün Yemekleri

Düğün ve nişan ya da daha birçok farklı parti organizasyonlar adına istenilen menü tam zamanında hazırlanmaktadır. Bu bağlamda gelen misafirlerin damak tatlarına uygun şekilde en iyi lezzetler sunulabilir.
Devamı

Yeniliklerden

HABERDAR OLUN!