Puti Restaurant

BLOG

Antakya'da Tabldot Yemek

Tabldot Yemek; Tabildot (seçmesiz yemek),  Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote kelime öbeğinden Türkçeye aktarılmıştır.Yemek Firmaları ve Restoranlarda Tabldot yemek deyimini kullanmaktadırlar. Uygun toplu yemek firması olarak; tabldot yemek çeşitlerimizin zengin ve  günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olup; ekibimizin  titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. 
 
Neden Tabldot Yemek?
 
Yoğun çalışma temposunda vücudun gerekli olan ihtiyaçlarını uygun fiyata sağladığı yemek hizmetine Tabldot yemek denir. Tabldot Yemek hizmetinin sağladığı avantajlarından biri firmaların yemek maliyetlerini düşürmesidir. Tabldot Yemek hizmeti toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın avantajını müşterilerine yansıtmaktadır Tabldot yemeken az 4 çeşit olmaktadır.
 
Tabldot Yemek Çeşitleri
 
Aylık yemek menülerimizi oluştururken, çorbadan ana yemeğe, salatadan tatlıya kadar, her gün birbirini tamamlayacak yemeklerimizi size getiriyoruz. Aylık olarak sağlıklı beslenme kurallarını göz önüne alarak yemek menümüzü hazırlamaktayız. Öğünlerimizde et, tavuk, sebze, bakliyat, tatlı dengesini koruyarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Blog

DAHA FAZLA

Ramazan İftar Yemeği 2019

Devamı

Hatay Toplu Yemek Sektöründe Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Toplu yemek hizmet öncelikle profesyonel ve tecrübeli bir ekip gerektirir.
Devamı

İyi Bir Catering Firması Nasıl Olur?

"Yiyecek tedarik eden" anlamına gelen catering kelimesi, günümüzde daha çok toplu yemek hizmeti veren firmalar için kullanılır.
Devamı

Hatay Düğünlerinde Yemek Firmasının Önemi

Düğün yemeğiniz kusursuz olsun istiyorsanız düğün için catering hizmetleri veren alanında uzman yemek şirketleri ile anlaşmalısınız.
Devamı

Yeniliklerden

HABERDAR OLUN!